کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > فرمانده ی ضد طالب به مقر خود بازگشت؛ حمید الله خدایی سرباز کوچک فاشیزم با دستان خون (...)

فرمانده ی ضد طالب به مقر خود بازگشت؛ حمید الله خدایی سرباز کوچک فاشیزم با دستان خون آلود به بامیان

شنبه 6 اكتبر 2018, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

فرمانده ی رشید ضد طالب فرمانده علیپور مشهور به فرمانده شمشیر با پشت سر گذاشتن دسیسه ی تروریست های ارگ نشین به مقر خود بازگشت. با این وجود تروریست ها و مارهای در آستین جامعه ی هزاره، خانه و کاشانه ای که او در لعل مهمان بود را غارت و تخریب کردند.

از سوی دیگر حمید الله خدایی فرمانده پولیس بامیان نیز با دستان خون آلود حاصل از کشتار مردم لعل له بامیان بازگشت.

بامیان در قلب هزارستان یکی از امن ترین مناطق می باشد. این امنیت ابتدا به دلیل صلح دوستی و آرامش مردم هزاره در بامیان می باشد که چراغ علم و دانش و انسانیت را افروخته اند و دوم به خاطر رشادت های فرماندههانی چون فرمانده شمشیر است که مانع از ورود تروریست های طالب و کوچی و داعشی به قلب هزارستان شده اند.
با این وجود گویی حمید الله خدایی فرمانده ی پولیس بامیان در نقش سرباز کوچک فاشیزم این آرامش را بر نمی تابد و نیروهای تحت امر او دست به خشونت علیه اعتراض های مردمی در بامیان می زند. از شب گذشته حمید الله خدایی این سرباز کوچک فاشیزم و نیروهای تحت امر او به سمت لعل گسیل شدند و با دستان خون آلود در نتیجه ی کشتار لعلی ها به بامیان بازگشتند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


59 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > فرمانده ی ضد طالب به مقر خود بازگشت؛ حمید الله خدایی سرباز کوچک فاشیزم با دستان خون (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.