صفحه نخست > کارتون > وداع با کرزی

وداع با کرزی

جعفر رضایی
دوشنبه 14 جولای 2014

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

اندازه بزرگ

واژه های کلیدی
آنلاين بنگريد :
loading...
loading...

پيام‌ها

 • نمیدانم چه شده که آقای رضایی،کارتون اش را در خیابان به تماشا گذاشت، نه در کوچهء بن بست!
  بهرحال شاید برای این به خواننده، حق کامنت داده شده که از طرف جعفر جان رضایی، هر فحشی هرکس خواست میتواند نثار کرزی کند؛ کابل پرس هم گویا سانسور نمیکند!
  اما وضع افغانستان به گونه ایست که چند هفته بعد ، من و آقای رضایی و دیگران، به چپن و کلاه و شیطنت های کرزی، راضی خواهیم شد ! ترابی هروی

  repondre message

 • میرحسین تلاش
  به رغم اینکه رسم فساد ادارات دولتی، زرع و قاچاق موادمخدر، گماشتن افراد بی سواد در رأس ادارات دولت، گرایشات تبعیضی در استخدام از میراث هایی است که رئیس جمهور از خود باقی میماند. مگر چشم پوشی هم از دستآورد که موجود است نمی توان کرد. تحول در تعلیم و تحصیل فرزندان این کشور، وجود فعالیت گسترده مطبوعات و آزادی بیان، یک در حدی رشد زندگی شماری از مردم، بورسیه های تحصیلی برای جوانان خارج از کشور، باز کردن دروازه مکاتب و دانشگاه ها برای اولاد این وطن همه و این همه از دستآورد نظام محسوب میشود. در کنار آن استفاده نادرست از کمک های جهانی که بی هدر رفت از نارسایی های نظام شمار میشود.
  رفتن کرزی بمعنی نقطه پایانی بر همه مشکلات نیست شاید حتی آغاز مشکلات دیگری باشد. تا این افراد فروخته شده ای که هستند بر مردم مظلوم ما حکومت می کنند.

  repondre message

 • در آ خر ین ر و ز ها این خا ین به تر و ر های علنی د ست می زند

  repondre message

 • حمله به مید ا ن هو ا یی کا بل را هم همین خ این ا نجا م د ا ده ا لبته به خا طر هر اس ا ند ا ختن به نا ظر ین بین ا لمللی

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس