کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > به قلم سردبير > آيا می خواهید با طالبان هموطن باشید؟

آيا می خواهید با طالبان هموطن باشید؟

دو شنبه 18 نوامبر 2013, بوسيله‌ى کامران میرهزار

اگر هر قراردادی با آمریکایی ها بسته می شود، این قرار باید منافع دو طرف را در پی داشته باشد. کرزی و مافیای چند سری که خود مهره ی آن است از مردم ما نمایندگی نمی کنند. مافیای چند سر، دست به کشتار می زند، اشغال می کند، کوچی طالب می پروراند، انتحار می کند، مواد مخدر تولید و قاچاق می کند و به جنگ انسان ها، حیوانات و موجودات و غیر موجودات می رود.

شرکت کرزی و سایر مهره های این مافیا، در عقد هرگونه قرارداد مهم، به ضرر و آسیب ملتی ست که سه قرن شدیدترین جنایات ضد بشری علیه آن سازمان داده شده و اجرا می شود. از پیامد اینگونه قراردادها، حتمن و مانند همیشه، عده ای محدود، بنام رهبران قومی نیز به سود می رسند.

نمونه: حامد کرزی و مافیای چند سر، که چندی پیش در لندن جلسه داشتند، مخالف مبارزه با طالبان می باشند. وجود طالبان که مهره ی دیگری در مافیاست، تاثیر عمیقی بر رابطه و جمع آمد این مهره ها دارد. اگر آمریکایی ها تضمین کنند که عملیات علیه طالبان به عنوان قوی ترین نیروی مسلح قبیله ای متوقف می شود و دخالتی در خلع سلاح مناطق طالب نشین نداشته باشند، تمام مهره های داخلی، چه طالب و چه جهادی اش؛ یا طالب و جهادی نکتایی دار موافق می شوند.
این جنجال و تبلیغاتی که دستگاه حکومتی به عنوان مخالف و موافق راه انداخته، برای رسیدن به همین تضمین آمریکایی هاست.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP PlansHazara Poet, Journalist and Webmaster
سردبیر و ناشر کابل پرس
Kabul Press chief editor and publisher
Official Facebook page: https://www.facebook.com/KamranPoetry
Official Twitter Page: https://www.twitter.com/kamranmirhazar

آنلاين بنگريد : Kamran Mir Hazar, Work and Poetry
77 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > به قلم سردبير > آيا می خواهید با طالبان هموطن باشید؟

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • جانم میر هزار!
    تا دیروز ما حکومت به اصطلاح از نوع دموکراسی غربی داشتیم حالا بل فرض یک همپیمانی هم به ان اضافه گردد همپیمانی با یک کشور غیر مسلمان که میتواند وسیله خوبی برای بنیاد گرا ها باشد و با استفاده از ان مداخله کشور های همسایه هم مستدلل گردد دیگر مشکل در مشکل خواهیم داشت و نه مستوفی هم نمی تواند مسله را حل نماید.
    با احترام

  • نمیدانم، چه بگویم. مطلبی نوشته بودم زیر عنوان« وطنفروشی ، شاخ و دم ندارد» و برای تان ارسال کردم، نوشته به سبد باطله رفت. بهر حال ، اگر امریکا گورش را گم نکند، گمانم ، طالب به « مقاومت مسلح ملی!» تغییر نام میدهد.احترام. الف. جوانشیر

  • اخيرا خبر شديم امريكايي ها براي فريب و عقد قرارداد ميخواهند دو نسخه قرارداد يكي اصل نسخه كه امريكاييست و ديگري نسخه اصلاح شده قرارداد، بوسيله افغانهاي بر سر قدرت ميباشد كه هردو در زبان هاي محلي ترجمه و در دسترس نماينده هاي لويه جرگه قرار داده ميشود از نماينده ها خواسته خواهد شد كه نسخه امريكايي را قبول دارند يا نسخه افغاني (اوغاني) را. به هر صورت شورا نسخه اوغاني را قبول و با اين كار فريب خواهند خورد بلاخره موافقه با عقد قرارداد اعلان گرديده ملت افغان يك بار ديگر فريب خواهد خورد، واي به حال ملت بيچاره با داشتن فهم كم و داشتن رهبران چون نجيب كابلي كه پيسه خور سازمان سياه است و حاضر است مثل اوباشان به چهره هاي سياسي و اگاه به اشاره امريكا حمله و انها را خاين و ديوانه حساب نمايند.

  • بله همه افغانها برادر هستیم و با هیچکس دشمنی نداریم این امریکا است که در وسط ملت غیور افغانستان نفاق می اندازد

    آنلاين بنگريد : islamafganstan.blogfa.com

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.