کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > ببينيد و بشنويد > ویدئو: کشتار مسافران هزاره توسط پشتون های طالب

ویدئو: کشتار مسافران هزاره توسط پشتون های طالب

چهار شنبه 11 سپتامبر 2013, بوسيله‌ى به روایت عکس و تصویر

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


55 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > ببينيد و بشنويد > ویدئو: کشتار مسافران هزاره توسط پشتون های طالب

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • سیاف ادم خور دیروز برادرانش را در مراسم بزرگداشت مرگ احمد شاه مسعود شدیدا انتقاد کرد. گفت که اینها مزدور خارجی ها هستند و چند چرندیات دیگر. با این کارش خواست جای پا های خود را که در قتل احمد شاه مسعود به جا مانده بود پاک کند.

    سیاف باید بداند که این جوانان و نوجوانان پشتون هستند که افراط گرایی را به خشتک مادرشان رسانده اند، این بچه های پشتون هستند که بعد از اینکه مادرشان انها را به این دنیا تف کرد افراط گرا میشوند. این لکه در دامن پشتونها هست و نه دیگر مردم افغانستان. سیاف خودش استاد برادران و اولاد و قبیله اش است و انها را به افراط گری دعوت کرده و میکند.

  • haife salam !
    shoma ki az iran aslehah migired nokari iran ra mikonid , iran ba shoma va taleb aslehah midehad ba jang , koshtar dahvat mikonad aval shoma az iran dast bekashid bad ba jani taleb hamlah konid o vakht harfe shoma qabul ast shoma nokare iran astid

  • اگر میخواهيد که وطن آباد شود و همه زندگی آرام داشته باشيم پس بيايد که من و تو را بگذاريم و دست بدست هم بدهم ودر راه آبادی و امنيت کشور يکددست شده قوم پرستی و بلخصوص بيگانه پرستی را از خود دور کنيم. بدبختی ما در بيسوادی و بی خبری ما از دين است مشکل اساسی همين ميباشد که اکثراٌ ما پيروی از خرافات و از رواج های نا روا و خارج از چوکات و اصول دين مبين اسلام است و اگر کسی به راه درست و سنت پيغامبر اسلام (ص) ما را توصيه و رهنمائي کند فوراٌ تاپی وهابي را به آن می زنيم در حاليکه خود بی خبريم و از ديگران نمی شنويم مشکل اساسي واضحاٌ هويداست و آن همانا بيسوادی و بی خبری از دين و اصول اساسی اسلام است اميدوارم که با اين چند نکته متوجه عملکردهای خود شويم ونهگذاريم که دشمن ازاين خلا ها سوهء استفاده کند. به اميد پيروزي همه ملت های اسلامی ورنجديده ما وهمه جهان. ومن الله توفيق

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.